Preču zīmes
Preču zīmes
Dizains
Dizains
Patenti
Patenti
Juridiskie pakalpojumi
PAKALPOJUMI
Preču zīmes
Preču zīmes
Dizains
Dizains
Patenti
Patenti
Juridiskie pakalpojumi
PAKALPOJUMI
Juridiskās konsultācijas
Juridiskās konsultācijas
Līgumi
Līgumi
Strīdi par preču zīmem un dizainparaugiem
Strīdi par preču zīmem un dizainparaugiem
ATPAKAĻ
Par mums
TOP 3
“Metida” ir starp TOP 3 pārstāvjiem, kuri piesaka visvairāk preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā.

 

Rezultāts

"METIDA" - 30 GADI

Metida sniedz intelektuālā īpašuma pakalpojumus jau trīsdesmit gadus – mēs reģistrējam un aizsargājam preču zīmes, dizainus un izgudrojumus gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū.

 

Mūsu darbības gadi runā par mums. Mēs jau trīsdesmit gadus sniedzam intelektuālā īpašuma pakalpojumus gan vietējā, gan starptautiskā mērogā, reģistrējot un aizsargājot preču zīmes, dizainparaugus un izgudrojumus.

Atzinība

Mēs ierindojamies starp labākajiem intelektuālā īpašuma profesionāļiem. Neatkarīgas starptautiskas publikācijas un žurnāli mūs ierindo starp intelektuālā īpašuma advokātu biroju līderiem.

5000+ KLIENTU

Mēs esam lielākais uzņēmums Baltijas valstīs intelektuālā īpašuma nozarē: mūsu portfelī ietilpst vairāk nekā 5000 aktīvu vietējo un starptautisko klientu.

Klienti ir mūsu biznesa pamats, tāpēc mēs cenšamies katru reizi tos apkalpot visaugstākajā kvalitātē.

6000+ PIETEIKUMU

preču zīmes un dizaini

Katru gadu “Metida” iesniedz vairāk nekā 6000 PREČU ZĪMJU un DIZAINPARAUGU valsts, ES un starptautiskās reģistrācijas pieteikumus.

Mūsu patentu pieteikumu apjoms ir arī statistiski lielāks nekā vidējais intelektuālā īpašuma uzņēmums Eiropā – vairāk nekā 150 pieteikumus gadā.

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu šo vietni, piedāvātu labākus un pielāgotus pakalpojumus. Ja piekrītat, nospiediet “Pieņemt”. Ja nepiekrītat, mēs neievietosim jūsu ierīcē sīkfailus. Tomēr atsevišķas vietnes funkcijas var nedarboties pareizi vai var nedarboties vispār. Lūdzu, skatiet mūsu Privātuma politiku, lai iegūtu plašāku informāciju par personas datu apstrādi, sīkfailiem, to apkopotajiem datiem un jūsu tiesībām.